Ubytovanie

Apartmánový dom „GORAL“ – Oravice

Komfortné ubytovanie nachádzajúce sa v centre Oravíc, ktoré vám poskytuje na prenájom 4 apartmány a 1 turistickú izbu za super ceny. 

Apartmán č.1 ( 86m2

Pozostáva z 3 oddelených dvojposteľových spálni, priestrannej obývacej izby , vybavenej 2x sedacou súpravou, rádiom a televízorom. Ďalej z kuchyne, ktorá je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlo varnou kanvicou, elektrickým sporákom s elektrickou rúrou a kompletným riadom na varenie a stolovanie. Apartmán má vlastné WC so sprchou.

Apartmán č.2 (54m2)  

Pozostáva z 2 oddelených dvojposteľových spálni, priestrannej obývacej izby, vybavenej sedacou súpravou, rádiom a televízorom. V obývacej izbe je krb. Ďalej z kuchyne, ktorá je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlo varnou kanvicou, el. sporákom a kompletným riadom na varenie a stolovanie. Apartmán má vlastné WC so sprchou.

Apartmán č. 3 ( 21 m)

Pozostáva z kuchynskej časti, ktorá je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, dvojvaričom, rýchlo varnou kanvicou a kompletným riadom na varenie a stolovanie, zo spálňovej časti s manželským dvoj lôžkom, rádiom a televízorom. K apartmánu patrí samostatné WC so sprchou.

Apartmán č.4 ( 32m2 )

Pozostáva z kuchyne, ktorá je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, dvojvaričom, rýchlo varnou kanvicou a kompletným riadom na varenie a stolovanie. V podkroví sa nachádza spálňa so štyrmi lôžkami, rádio a televízor.K apartmánu patrí samostatné WC a sprcha. 

Turistická izba  č.5 (13m2 )                                                                         

Bunka je pre dve osoby, má vlastné WC a sprchu, kuchynský kútik s mikrovlnnou rúrou, varičom, rýchlo varnou kanvicou a chladničkou, rádio, TV.

Vzdialenosti od atrakcií

do termálnych bazénov cca 100m
do Meander Parku cca 300m
do Meander Skiparku cca 300m
reštaurácie a potraviny cca 150 – 400m
autobusová zastávka cca 400m